Úvodní slovo ředitelky festivalu

Simona Součková - foto

"Moc bych si přála, kdyby se i díky multižánrového festivalu Nad oblaky aneb Každý může být hvězdou široká veřejnost naučila vnímat    svět zdravotně a mentálně postižených lidí stejně, jako svůj vlastní."

Mgr. Simona Součková

 

 

Už chystáme 9. ročník multimediálního festivalu Nad oblaky aneb Každý může být hvězdou. Opět se můžete připravovat v těchto kategoriích: pěvecká, hudební, výtvarná, digitální fotografie a video.  Součástí akce bude vernisáž výtvarných děl i fotografií za účasti našeho milého patrona sochaře a malíře Kurta Gebauera a naší kmotry Kateřiny Kornové.

Letos, prosím, posílejte fotografie výtvarných děl. Toto opatření jsme museli udělat z důvodu rekonstrukce hlavní pošty, která bude trvat ještě půl roku. Pošta by měla chodit na jinou pobočku, ale pro jistotu neposílejte balíky. Vzhledem k tomu, že se každý rok něco ztratilo, tak se jistíme, aby nedošlo k nepříjemným situacím. Děkujeme za pochopení. Váš tým.

Termín: 7. 9. 2018

Místo: Moravská filharmonie Olomouc

Uzávěrka přihlášek: 15. 6. 2018, posílejte elektronicky na: produkce@nadoblaky.cz

 

PŘIHLÁŠKY / FORMULÁŘE

Přihláška do pěveckého festivalu

Přihláška do sekce FOTO/VIDEO

Přihláška do výtvarné soutěže

 

Ochrana osobních údajů

Zasláním osobních údajů v přihláškách vyjadřujete svůj souhlas s uchováváním a zpracováním osobních údajů společností ProMancus, o.p.s. se sídlem Hlávkova 447/5, 702 00 Ostrava za účelem zpracování přihlášek do soutěžního festivalu Nad oblaky aneb Každý může být hvězdou v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“ ve znění pozdějších předpisů.

Kolonku data narození vyplňovat nemusíte. Toto slouží pouze pro představu věku soutěžícího a zařazení do kategorie případně pořadí v rámci scénáře vystoupení. Údaje slouží pouze pro vnitřní potřebu pořádající společnosti, pro zpětné kontaktování a pozvánky na finálový program. Souhlasy se zveřejněním fotek pořízených u příležitosti finále 7. 9. 2018 v Olomouci na webových stránkách www.nadoblaky.cz budou připraveny k podpisu sociálním pracovníkům nebo zákonným zástupcům na místě v den konání.

Přihlášky jsou evidovány elektronicky v PC pod heslem a po skončení soutěže budou smazány, uchovány budou pouze jmenovité seznamy účastníků bez dat narození, adres a telefonních čísel pro porovnání a kontrolu v dalších letech.

 

Rychlý kontakt pro vaše dotazy: produkce@nadoblaky.cz nebo mobil: 724 148 092.

Adresa: ProMancus, o.p.s. P.O. Box 27, 702 27 Ostrava 2


Patroni
Monika Absolonová
Monika Absolonová - foto
"Patronkou jsem se stala, protože se mi líbí ten nápad! Jsem pro to, aby šanci zazpívat si dostal každý... Takže se na Vás všechny moc těším:)"
Monika Žídková
Monika Židková - foto
"Jsem velice ráda, že mohu podpořit tak úžasný projekt, jako je festival Nad oblaky, a osobně se do něj zapojit. Je moc prima dát šanci…"
Kurt Gebauer
Kurt Gebauer - foto
"Nad oblaky je nápad, který se rozjel do nádherné tradice. Od těch, kteří měli smůlu v loterii života, ale kdo ji nemá, všichni bychom chtěli…"
Alan Bastien
Alan Bastien - foto
"Je mi ctí být patronem tohoto festivalu, protože ačkoliv si všichni zasloužíme stejnou šanci, chodí to v životě bohužel jinak."
Kateřina Kornová - kmotra festivalu
Kateřina Kornová - foto
„Líbí se mi podstata festivalu. Když neuspěji teď, můžu na sobě pracovat a díky mimořádné píli vyniknout nad ostatními třeba příště. Nejsou tady žádné hranice.“