Úvodní slovo ředitelky festivalu

Simona Součková - foto

"Moc bych si přála, kdyby se i díky multižánrového festivalu Nad oblaky aneb Každý může být hvězdou široká veřejnost naučila vnímat    svět zdravotně a mentálně postižených lidí stejně, jako svůj vlastní."

Mgr. Simona Součková

 

8. ročník celostátní soutěže pro handicapované talenty Nad oblaky aneb Každý může být hvězdou je za námi. Multižánrový festival nabídl účast v těchto kategoriích: pěvecká, hudební, výtvarná, digitální fotografie a video.  Součástí akce byla také vernisáž výtvarných děl i fotografií za účasti našeho milého patrona sochaře a malíře Kurta Gebauera a naší kmotry Kateřiny Kornové.

Všem účastníkům děkujeme, vítězům blahopřejeme a poděkování patří také skvělému publiku.

 

 

 

 

PŘIHLÁŠKY / FORMULÁŘE

Přihláška do pěveckého festivalu

Přihláška do sekce FOTO/VIDEO

Přihláška do výtvarné soutěže

 

Rychlý kontakt pro vaše dotazy: produkce@nadoblaky.cz nebo mobil: 724 148 092.

Korespondenční adresa: ProMancus, o.p.s. P.O. Box 27, 702 27 Ostrava 2


Patroni
Monika Absolonová
Monika Absolonová - foto
"Patronkou jsem se stala, protože se mi líbí ten nápad! Jsem pro to, aby šanci zazpívat si dostal každý... Takže se na Vás všechny moc těším:)"
Monika Žídková
Monika Židková - foto
"Jsem velice ráda, že mohu podpořit tak úžasný projekt, jako je festival Nad oblaky, a osobně se do něj zapojit. Je moc prima dát šanci…"
Kurt Gebauer
Kurt Gebauer - foto
"Nad oblaky je nápad, který se rozjel do nádherné tradice. Od těch, kteří měli smůlu v loterii života, ale kdo ji nemá, všichni bychom chtěli…"
Alan Bastien
Alan Bastien - foto
"Je mi ctí být patronem tohoto festivalu, protože ačkoliv si všichni zasloužíme stejnou šanci, chodí to v životě bohužel jinak."
Kateřina Kornová - kmotra festivalu
Kateřina Kornová - foto
„Líbí se mi podstata festivalu. Když neuspěji teď, můžu na sobě pracovat a díky mimořádné píli vyniknout nad ostatními třeba příště. Nejsou tady žádné hranice.“