Úvodní slovo ředitelky festivalu

Simona Součková - foto

"Moc bych si přála, kdyby se i díky multižánrového festivalu Nad oblaky aneb Každý může být hvězdou široká veřejnost naučila vnímat    svět zdravotně a mentálně postižených lidí stejně, jako svůj vlastní."

Mgr. Simona Součková

 

 

 

9. ročník multumediálního festivalu je za námi. Tentokrát jsme se sešli v Moravské filharmonii Olomouc. Bylo to moc fajn, porotci rozdali nejvíce cen v historii festivalu. Poděkování patří všem, kteří se připravovali, předvedli své výkony a také těm, kdo se našim účinkujícím v průběhu roku při přípravě věnovali.

PARTNEŘI 2018

Generální partner: Olomoucký kraj

Ústecký kraj

Jihomoravský kraj

Moravskoslezský kraj

Středočeský kraj

Zlínský kraj

Pardubický kraj

Statutární město Olomouc

Asociace krajů ČR

Kraj Vysočina

Reklamní partneři

M2 reality

Ketris

Rádio Haná

Partneři

Moravská filharmonie Olomouc

ProMancus, o.p.s.

 

Festival se konal pod záštitou hejtmana Olomouckého kraje, Asociace krajů ČR, hejtmana Pardubického kraje a primátora města Olomouc.

 

 

 

 

PŘIHLÁŠKY / FORMULÁŘE

Přihláška do pěveckého festivalu

Přihláška do sekce FOTO/VIDEO

Přihláška do výtvarné soutěže

Přihlášky jsou evidovány elektronicky v PC pod heslem a po skončení soutěže budou smazány, uchovány budou pouze jmenovité seznamy účastníků bez dat narození, adres a telefonních čísel pro porovnání a kontrolu v dalších letech.

 

 

 


Patroni
Monika Absolonová
Monika Absolonová - foto
"Patronkou jsem se stala, protože se mi líbí ten nápad! Jsem pro to, aby šanci zazpívat si dostal každý... Takže se na Vás všechny moc těším:)"
Monika Žídková
Monika Židková - foto
"Jsem velice ráda, že mohu podpořit tak úžasný projekt, jako je festival Nad oblaky, a osobně se do něj zapojit. Je moc prima dát šanci…"
Kurt Gebauer
Kurt Gebauer - foto
"Nad oblaky je nápad, který se rozjel do nádherné tradice. Od těch, kteří měli smůlu v loterii života, ale kdo ji nemá, všichni bychom chtěli…"
Alan Bastien
Alan Bastien - foto
"Je mi ctí být patronem tohoto festivalu, protože ačkoliv si všichni zasloužíme stejnou šanci, chodí to v životě bohužel jinak."
Kateřina Kornová - kmotra festivalu
Kateřina Kornová - foto
„Líbí se mi podstata festivalu. Když neuspěji teď, můžu na sobě pracovat a díky mimořádné píli vyniknout nad ostatními třeba příště. Nejsou tady žádné hranice.“