Kurt Gebauer

Kurt Gebauer - foto

Nad oblaky je nápad, který se rozjel do nádherné tradice.

Od těch, kteří měli smůlu v loterii života -– ale kdo ji nemá, všichni bychom chtěli něco lepšího -–, je obdivuhodné, s jakým nasazením a talentem pracují na svém snu. Pro porotu a diváky je hluboký zážitek to, kolik forem může mít radost z tvorby. Pro mě je nezapomenutelné, jak se soutěžící a jejich blízcí umějí společně radovat i z úspěchu svých kamarádů.

Věřím, že díky dárcům, vytrvalosti Simony Součkové a zájmu nás všech budou Nad oblaky trvat tak dlouho jako nebe nad oblaky.

Kurt Gebauer – sochař a malíř


Patroni
Monika Absolonová
Monika Absolonová - foto
"Patronkou jsem se stala, protože se mi líbí ten nápad! Jsem pro to, aby šanci zazpívat si dostal každý... Takže se na Vás všechny moc těším:)"
Monika Žídková
Monika Židková - foto
"Jsem velice ráda, že mohu podpořit tak úžasný projekt, jako je festival Nad oblaky, a osobně se do něj zapojit. Je moc prima dát šanci…"
Kurt Gebauer
Kurt Gebauer - foto
"Nad oblaky je nápad, který se rozjel do nádherné tradice. Od těch, kteří měli smůlu v loterii života, ale kdo ji nemá, všichni bychom chtěli…"
Alan Bastien
Alan Bastien - foto
"Je mi ctí být patronem tohoto festivalu, protože ačkoliv si všichni zasloužíme stejnou šanci, chodí to v životě bohužel jinak."
Kateřina Kornová - kmotra festivalu
Kateřina Kornová - foto
„Líbí se mi podstata festivalu. Když neuspěji teď, můžu na sobě pracovat a díky mimořádné píli vyniknout nad ostatními třeba příště. Nejsou tady žádné hranice.“