Alan Bastien

Alan Bastien - foto

  • Alan pochází z Litovle, ale narodil se v Olomouci 13. května roku 1971.
  • Vystudoval SPŠ v Uničově. Do dvaceti let závodně lyžoval.
  • Zpěvu se věnuje od roku 1992. Do roku 1996 byl členem skupiny Alien. Po příchodu do Prahy pak působil ve skupinách D.O.S.T.!, Zeus a Vajnot. Skupina Vajnot vydala debutové album na přelomu roku 2005/2006. V květnu 2006 se členové skupiny pracovně rozešli a Alan se vydává na sólovou dráhu.
  • V současné době se Alan věnuje své kapele AISCHA.
  • V červnu 2008 vydal (u Popron music) v produkci Michala Davida svoji sólovou prvotinu.
  • Muzikáloví fandové znají Alana z divadla Ta Fantastika, kde hrál Lancelota a Vortingera v Excaliburu. Alanovou životní rolí se stal šarmantní d´Artagnan, kterého ztvárnil v muzikálu Tři mušketýři v Divadle Broadway. Následovaly muzikály Kleopatra (Rufius), Golem (Jakob), Angelika (Nicolas), Dracula (Nick), crazy komedie Je třeba zabít Davida (choreograf Hugo).


Patroni
Monika Absolonová
Monika Absolonová - foto
"Patronkou jsem se stala, protože se mi líbí ten nápad! Jsem pro to, aby šanci zazpívat si dostal každý... Takže se na Vás všechny moc těším:)"
Monika Žídková
Monika Židková - foto
"Jsem velice ráda, že mohu podpořit tak úžasný projekt, jako je festival Nad oblaky, a osobně se do něj zapojit. Je moc prima dát šanci…"
Kurt Gebauer
Kurt Gebauer - foto
"Nad oblaky je nápad, který se rozjel do nádherné tradice. Od těch, kteří měli smůlu v loterii života, ale kdo ji nemá, všichni bychom chtěli…"
Alan Bastien
Alan Bastien - foto
"Je mi ctí být patronem tohoto festivalu, protože ačkoliv si všichni zasloužíme stejnou šanci, chodí to v životě bohužel jinak."
Kateřina Kornová - kmotra festivalu
Kateřina Kornová - foto
„Líbí se mi podstata festivalu. Když neuspěji teď, můžu na sobě pracovat a díky mimořádné píli vyniknout nad ostatními třeba příště. Nejsou tady žádné hranice.“