Tiskové zprávy

Kdo je patronka nové sekce FOTO Lenka Hatašová

Letošní ročník přináší několik novinek, jednou z nich je sekce FOTO. Patronkou se stala známá česká fotografka Lenka Hatašová.

Lenka Hatašová bude dohlížet na výběr těch nejlepších fotografií. Nebojte se zachytit svůj nejsilnější zážitek. Je úplně jedno odkud bude, s kým ho sdílíte nebo se na něj vždy jednoduše "jen" těšíte. Je nám jedno, zda budete fotit na mobil nebo vezmete do ruky fotoaparát. Technická kvalita nebude rozhodujícím kritériem. Důležité je, aby fotka zaujala. Lenka Hatašová už téměř dvacet let fotografuje  osobnosti českého šoubyznysu. S fotoaparátem však dříve prošla i tenisovými kurty grandslamu, válečnými bojišti nebo zeměmi Střední Ameriky. Poslední roky se specializuje zejména na stylizovaný portrét, pro přední společenská média fotografuje známé české osobnosti. Rok žila ve Spojených státech, kde fotografovala i vystavovala. Její srdeční záležitostí je malba světlem a stínem, kterou nadále ráda využívá i ve svých fotografiích z cest.

Patroni
Monika Absolonová
Monika Absolonová - foto
"Patronkou jsem se stala, protože se mi líbí ten nápad! Jsem pro to, aby šanci zazpívat si dostal každý... Takže se na Vás všechny moc těším:)"
Monika Žídková
Monika Židková - foto
"Jsem velice ráda, že mohu podpořit tak úžasný projekt, jako je festival Nad oblaky, a osobně se do něj zapojit. Je moc prima dát šanci…"
Kurt Gebauer
Kurt Gebauer - foto
"Nad oblaky je nápad, který se rozjel do nádherné tradice. Od těch, kteří měli smůlu v loterii života, ale kdo ji nemá, všichni bychom chtěli…"
Alan Bastien
Alan Bastien - foto
"Je mi ctí být patronem tohoto festivalu, protože ačkoliv si všichni zasloužíme stejnou šanci, chodí to v životě bohužel jinak."
Kateřina Kornová - kmotra festivalu
Kateřina Kornová - foto
„Líbí se mi podstata festivalu. Když neuspěji teď, můžu na sobě pracovat a díky mimořádné píli vyniknout nad ostatními třeba příště. Nejsou tady žádné hranice.“