Tiskové zprávy

Děkovný dopis z Nezamyslic

Se zájmem jsme sledovali vystoupení ostatních účinkujících, před kterými také smekáme pomyslný klobouk. Bylo vidět, kolik úsilí museli věnovat nácviku jednotlivých skladeb. Všichni dali do svého vystoupení srdíčko, které předávali dál, a tak si získali publikum plně na svoji stranu. Obrovský potlesk a povzbuzování jednotlivých účinkujících toho byl důkazem.

Vážená paní Součková!

Zdravíme Vás srdečně z Domova Na Zámku z Nezamyslic. Naše Zámecká kapela se již pátým rokem zúčastnila finálového koncertu festivalu Nad oblaky, aneb každý může být hvězdou, kterého jste ředitelkou. Festival si získává stále větší oblibu a kvalita vystoupení jednotlivých účinkujících je každým rokem vyšší.

Plně si uvědomujeme, jak náročné je takový festival zorganizovat a dovézt k úspěšnému zakončení, kterým je finálový koncert v Olomouci. Pro naši kapelu je vždy velkou ctí se zúčastnit a předvést výsledek dlouhodobého snažení. Díky našemu zvukaři máme dobrý pocit z předvedeného vystoupení, protože se podařilo dle našich představ. Radost kluků byla obrovská a určitě je povzbudí do další práce.

Se zájmem jsme sledovali vystoupení ostatních účinkujících, před kterými také smekáme pomyslný klobouk. Bylo vidět, kolik úsilí museli věnovat nácviku jednotlivých skladeb. Všichni dali do svého vystoupení srdíčko, které předávali dál, a tak si získali publikum plně na svoji stranu. Obrovský potlesk a povzbuzování jednotlivých účinkujících toho byl důkazem.

Úžasným zážitkem byla pro nás i všechny ostatní výstava výtvarných prací spojená se slavnostní vernisáží. Je až neuvěřitelné, jak nádherná díla dokázali vytvořit lidé se zdravotním postižením. Myslíme si, že tato akce má nesmírný význam nejen pro lidi s handicapem ale i pro širokou veřejnost. Napomáhá tak velmi dobře k integraci lidí s postižením mezi běžnou populaci a pohledu na ně samotné.

Budeme rádi, když tato nádherná akce pokračovat i v příštích letech. Pro naši kapelu se stává hnacím motorem pro další práci. Jsme ochotni poradit i pomoci při organizaci dalších ročníků.

Tímto Vám co nejsrdečněji děkujeme a s přáním hezkých podzimních dnů se budeme těšit na další spolupráci.

Za Zámeckou kapelu z Domova „ Na Zámku"

Zdeněk Kroupa a Drahomíra Kolláriková


Patroni
Monika Absolonová
Monika Absolonová - foto
"Patronkou jsem se stala, protože se mi líbí ten nápad! Jsem pro to, aby šanci zazpívat si dostal každý... Takže se na Vás všechny moc těším:)"
Monika Žídková
Monika Židková - foto
"Jsem velice ráda, že mohu podpořit tak úžasný projekt, jako je festival Nad oblaky, a osobně se do něj zapojit. Je moc prima dát šanci…"
Kurt Gebauer
Kurt Gebauer - foto
"Nad oblaky je nápad, který se rozjel do nádherné tradice. Od těch, kteří měli smůlu v loterii života, ale kdo ji nemá, všichni bychom chtěli…"
Alan Bastien
Alan Bastien - foto
"Je mi ctí být patronem tohoto festivalu, protože ačkoliv si všichni zasloužíme stejnou šanci, chodí to v životě bohužel jinak."
Kateřina Kornová - kmotra festivalu
Kateřina Kornová - foto
„Líbí se mi podstata festivalu. Když neuspěji teď, můžu na sobě pracovat a díky mimořádné píli vyniknout nad ostatními třeba příště. Nejsou tady žádné hranice.“