Tiskové zprávy

Vybíráme z dopisů

Moc děkujeme za všechny dopisy, která jsou plná milých slov a poděkování. Moc si vážíme toho, že se vám festival líbí. Pro celý náš realizační tým je moc důležitá zpětná vazba, abychom věděli, co se podařilo a co je zapotřebí příště zlepšit. Vaše Simona Součková

Milá vážená poroto, moc vám děkujeme za poháry a diplomy. Jste moc hodný, že nám dáváte tímhle způsobem radost. My kreslíme i na různé výstavy obrazů a jsme z chráněného zařízení Modrý klíč o.p.s. v Praze. Za všechny, kteří se přihlásili do soutěže - Nad oblaky - výtvarné soutěže jsem napsal poděkování. Jakub Javůrek i ostatní klienti z Modrého klíče Vážená paní ředitelko, dovolte, abych Vám poděkovala za možnost účasti naší dcery Lucie Němcové v tomto ročníku festivalu, který pořádáte. Bylo to naprosto úžasné pro nás všechny, kdo jsme tam s Luckou mohli být. Při setkání s Vámi jsem slíbila, že napíšu, jak jsme to všechno vnímali. Píšu s odstupem proto, že jsem byla zvědavá, co bude v dalších dnech. Byli jsme velmi překvapeni, jak prožívala převzetí ceny. Je na ni velmi pyšná, stále se k tomu zážitku vrací. Minulou sobotu jen tak mimochodem prohlásila. "Malovala jsem obrázek abstraktní! Co se Ti líbilo nejvíc? Já na to: A kde? Lucka: No na té výstavě přece! ....Já: No přece ten Tvůj :), i když tam byla spousta krásných obrázků. Lucka: Budeš se na to dívat napořád co? Toto je velký pokrok v její komunikaci, pro lidi s autismem je velmi těžké, pokud vůbec zvládnou verbální komunikaci, dokázat sdělit pocity, projevit je nám srozumitelným způsobem, vyjádřit se až takto jednoznačně. Tak děkuji, že jsme to mohli prožít. Blog jsme Lucii zřídili proto, aby na jednom místě měla zdokumentováno, co už dokázala a na jaké další akce se může těšit, kde se potká se svými kamarády a také novými lidmi, kteří ji jsou schopni brát takovou, jaká je i díky tomu, co dokáže. Vy a Vaši kolegové děláte báječnou akci pro lidi, kteří to v životě nemají nejlehčí. Za to Vám patří velký dík! S úctou Milena Němcová Dobrý den, paní Součková, chtěla bych Vám poděkovat za pozvání na Vaši velmi atraktivní akci Nad oblaky aneb každý může být hvězdou. Ohlasy našich klientů jsou velmi pozitivní a také my jsme rádi, že akce tohoto typu existuje. Byla to úžasná akce a vy jste velmi úžasný člověk se srdíčkem na dlani! Moc za to děkujeme :-) S pozdravem a přáním hezkého dne Eva Vašinová za Zámek Břežany, p.o.

Patroni
Monika Absolonová
Monika Absolonová - foto
"Patronkou jsem se stala, protože se mi líbí ten nápad! Jsem pro to, aby šanci zazpívat si dostal každý... Takže se na Vás všechny moc těším:)"
Monika Žídková
Monika Židková - foto
"Jsem velice ráda, že mohu podpořit tak úžasný projekt, jako je festival Nad oblaky, a osobně se do něj zapojit. Je moc prima dát šanci…"
Kurt Gebauer
Kurt Gebauer - foto
"Nad oblaky je nápad, který se rozjel do nádherné tradice. Od těch, kteří měli smůlu v loterii života, ale kdo ji nemá, všichni bychom chtěli…"
Alan Bastien
Alan Bastien - foto
"Je mi ctí být patronem tohoto festivalu, protože ačkoliv si všichni zasloužíme stejnou šanci, chodí to v životě bohužel jinak."
Kateřina Kornová - kmotra festivalu
Kateřina Kornová - foto
„Líbí se mi podstata festivalu. Když neuspěji teď, můžu na sobě pracovat a díky mimořádné píli vyniknout nad ostatními třeba příště. Nejsou tady žádné hranice.“