Tiskové zprávy

Viděli jsme muzikál Mata Hari

V neděli 13. října se uskutečnil zájezd téměř stovky klientů zařízení sociálních služeb Olomouckého kraje do Prahy. Hlavní náplní byla návštěva nejnovějšího muzikálu Michala Davida Mata Hari, který uvádí Divadlo Broadway. Celodenní výlet s programem se podařilo uspořádat a realizovat díky společnosti Endl+K a.s., která zakoupila vstupenky a zaplatila veškeré výdaje. Organizaci zajistila příspěvková společnost ProMancus, o.p.s.

Mata Hari je nádherný muzikál, na pár hodin jsme byli vtaženi do strhujícího děje a v závěru jsme se někteří neubránili slzám. Výkony známých herců a zpěváků potěšily a obohatily naši duši. Tanec byl úžasný, moc úžasný!  Děkujeme panu Michalu Davidovi za tak nádherný zážitek. Velmi oceňujeme i to, že jsme měli celou akci zdarma, což je velmi milé,“ řekla za všechny účastníky vedoucí výchovy a volnočasových aktivit Domova Větrný mlýn Skalička Alena Benešová. Mnozí klienti byli v Praze úplně poprvé, a tak to byl pro ně silný zážitek. Kromě shlédnutí představení si účastníci stačili  během dne prohlédnout Václavské i Staroměstské náměstí.

„Nápad uspořádat výpravu na muzikál Mata Hari dostal Michal David  na finálovém koncertě festivalu Nad oblaky aneb Každý může být hvězdou v Olomouci, kde se představil v roli hlavního porotce. Michal David zde vytvořil nezapomenutelnou atmosféru při společném závěrečném vystoupení se všemi soutěžícími, kteří si s ním i diváky v sále Moravské filharmonie zazpívali několik hitů,“ uvedla organizátorka Simona Součková.


Patroni
Monika Absolonová
Monika Absolonová - foto
"Patronkou jsem se stala, protože se mi líbí ten nápad! Jsem pro to, aby šanci zazpívat si dostal každý... Takže se na Vás všechny moc těším:)"
Monika Žídková
Monika Židková - foto
"Jsem velice ráda, že mohu podpořit tak úžasný projekt, jako je festival Nad oblaky, a osobně se do něj zapojit. Je moc prima dát šanci…"
Kurt Gebauer
Kurt Gebauer - foto
"Nad oblaky je nápad, který se rozjel do nádherné tradice. Od těch, kteří měli smůlu v loterii života, ale kdo ji nemá, všichni bychom chtěli…"
Alan Bastien
Alan Bastien - foto
"Je mi ctí být patronem tohoto festivalu, protože ačkoliv si všichni zasloužíme stejnou šanci, chodí to v životě bohužel jinak."
Kateřina Kornová - kmotra festivalu
Kateřina Kornová - foto
„Líbí se mi podstata festivalu. Když neuspěji teď, můžu na sobě pracovat a díky mimořádné píli vyniknout nad ostatními třeba příště. Nejsou tady žádné hranice.“