Tiskové zprávy

Festival a ohlasy

Máme velkou radost, že se vám festival líbil. Dostáváme řadu dopisů i telefonátů, které jsou plné emocí a díků. Moc za to děkujeme a věříme, že se nám podaří díky partnerům uspořádat další ročníky této oblíbené soutěžní pěvecké a výtvarné přehlídky. Sledujete naše webové stránky, kde budou na konci února zveřejněny základní informace k vyhlášení 5. ročníku v roce 2014. Vaše Simona Součková:-).

Vybíráme z dopisů:

 

Děkujeme Vám tímto za úžasný zážitek včerejšího koncertu Nad oblaky. Moc se nám tam líbilo, zpátky v autě jsme zpívaly písničky M. Davida a perfektní nálada nám vydržela až do dneška......

Přejeme Vám hezký
zbytek léta a těšíme se na příští rok za výpravu ze Skaličky

Mgr. Alena Benešová, vedoucí výchovy a volnočasových aktivit
Domov Větrný mlýn Skalička, p.o.

Chtěli bychom touto cestou poděkovat za výjimečnou akci pěveckého soutěžní festivalu "Nad oblaky aneb Každý může být hvězdou", kterého se naši uživatelé zúčastnili v rámci výtvarné soutěže.  Byli jsme potěšeni vysokou úrovní tohoto projektu podpořeného odborníky z hudební i výtvarné oblasti.
Velký dík patří paní Simoně Součkové a jejímu týmu za vytvoření prostoru k prezentaci lidí s mentálním a zdravotním postižením. Jsme si vědomi kolik úsilí, času a energie stojí za tím než tato akce dospěje k finálnímu večeru. Pro naše uživatele (i pro nás jako doprovod) to byl opravdový zážitek. Věříme, že tato akce bude mít pokračování a budeme se moci zúčastnit dalšího ročníku.
Přejeme Vám mnoho zdaru ve Vaší záslužné práci.

S pozdravem Evženie Hanušová a ředitelka ÚSP Kvasiny Jana Mašková.


Patroni
Monika Absolonová
Monika Absolonová - foto
"Patronkou jsem se stala, protože se mi líbí ten nápad! Jsem pro to, aby šanci zazpívat si dostal každý... Takže se na Vás všechny moc těším:)"
Monika Žídková
Monika Židková - foto
"Jsem velice ráda, že mohu podpořit tak úžasný projekt, jako je festival Nad oblaky, a osobně se do něj zapojit. Je moc prima dát šanci…"
Kurt Gebauer
Kurt Gebauer - foto
"Nad oblaky je nápad, který se rozjel do nádherné tradice. Od těch, kteří měli smůlu v loterii života, ale kdo ji nemá, všichni bychom chtěli…"
Alan Bastien
Alan Bastien - foto
"Je mi ctí být patronem tohoto festivalu, protože ačkoliv si všichni zasloužíme stejnou šanci, chodí to v životě bohužel jinak."
Kateřina Kornová - kmotra festivalu
Kateřina Kornová - foto
„Líbí se mi podstata festivalu. Když neuspěji teď, můžu na sobě pracovat a díky mimořádné píli vyniknout nad ostatními třeba příště. Nejsou tady žádné hranice.“