Tiskové zprávy

Česká televize uvádí v reprízách dokument Trochu jiná superstar

Dokument z cyklu Ta naše povaha česká, který zachycuje atmosféru loňského ročníku festivalu Nad oblaky, uvádí Česká televize v repríze 30. května ve 21.00 hodin, 31. května ve 23.55 hodin a 6. června v 11.00 hodin - vždy na ČT2. Připomeňte si spolu s námi, jaké to bylo a jaké to určitě bude i letos!

Tým tvůrců České televize připravil dokument, který se týká problematiky mentálně postižených a přetrvávajích předsudků ve společnosti. Přináší příběhy postižených i těch, kteří se zúčastnili 2. ročníku celostátního pěveckého festivalu Nad oblaky aneb Každý může být hvězdou. Tak trochu jiná superstar je pořad, který stojí za to vidět!

Patroni
Monika Absolonová
Monika Absolonová - foto
"Patronkou jsem se stala, protože se mi líbí ten nápad! Jsem pro to, aby šanci zazpívat si dostal každý... Takže se na Vás všechny moc těším:)"
Monika Žídková
Monika Židková - foto
"Jsem velice ráda, že mohu podpořit tak úžasný projekt, jako je festival Nad oblaky, a osobně se do něj zapojit. Je moc prima dát šanci…"
Kurt Gebauer
Kurt Gebauer - foto
"Nad oblaky je nápad, který se rozjel do nádherné tradice. Od těch, kteří měli smůlu v loterii života, ale kdo ji nemá, všichni bychom chtěli…"
Alan Bastien
Alan Bastien - foto
"Je mi ctí být patronem tohoto festivalu, protože ačkoliv si všichni zasloužíme stejnou šanci, chodí to v životě bohužel jinak."
Kateřina Kornová - kmotra festivalu
Kateřina Kornová - foto
„Líbí se mi podstata festivalu. Když neuspěji teď, můžu na sobě pracovat a díky mimořádné píli vyniknout nad ostatními třeba příště. Nejsou tady žádné hranice.“