Tiskové zprávy

Výtvarníci neváhejte a pošlete svůj obrázek do soutěže Nad oblaky 2012

Doprovodnou akcí pěvecké části 3. ročníku celostátního festivalu Nad oblaky aneb Každý může být hvězdou je výtvarná přehlídka prací handicapovaných talentů. „Je jedno, kolik je vám let, zda jste šikovní, trénovaní, nebo nemotorní. Důležitá je síla zážitku a vůle to sdělit,“ povzbudil případné zájemce sochař a malíř Kurt Gebauer, pod jehož patronací probíhá výběr TOP dvacítky nejúspěšnějších autorů. Výstava všech děl zaslaných do soutěže se uskuteční u příležitosti finálového koncertu dne 14. září 2012 v prostorách Mozartova sálu Moravské filharmonie Olomouc. Adresa pro odeslání výkresu nebo obrázku o velikosti A3 nebo A4 a přihlášky je. P.O. BOX 27, 702 27 Ostrava 2.


Patroni
Monika Absolonová
Monika Absolonová - foto
"Patronkou jsem se stala, protože se mi líbí ten nápad! Jsem pro to, aby šanci zazpívat si dostal každý... Takže se na Vás všechny moc těším:)"
Monika Žídková
Monika Židková - foto
"Jsem velice ráda, že mohu podpořit tak úžasný projekt, jako je festival Nad oblaky, a osobně se do něj zapojit. Je moc prima dát šanci…"
Kurt Gebauer
Kurt Gebauer - foto
"Nad oblaky je nápad, který se rozjel do nádherné tradice. Od těch, kteří měli smůlu v loterii života, ale kdo ji nemá, všichni bychom chtěli…"
Alan Bastien
Alan Bastien - foto
"Je mi ctí být patronem tohoto festivalu, protože ačkoliv si všichni zasloužíme stejnou šanci, chodí to v životě bohužel jinak."
Kateřina Kornová - kmotra festivalu
Kateřina Kornová - foto
„Líbí se mi podstata festivalu. Když neuspěji teď, můžu na sobě pracovat a díky mimořádné píli vyniknout nad ostatními třeba příště. Nejsou tady žádné hranice.“