Tiskové zprávy

Jak vidí finále pěveckého festivalu diváci

Co nám bezprostředně po úžasné přehlídce napsali ti, kteří sledovali koncert z hlediště? Pokud jste byli s námi, budeme rádi, když nám napíšete na e-mail:produkce@nadoblaky.cz.

  • Z celého srdce bych vám chtěla poděkovat za účast ve finále festivalu .Organizace byla úžasná a mé klientky budou mít na co vzpomínat. Doufám , že to někdy zopakujeme. S pozdravem Hana Zourková DÚSP Černovice.
  • Chtěli jsme tímto velice poděkovat za krásný zážitek. Výkony účinkujících i jejich osobní kouzlo skutečně braly dech a vháněly slzy do očí. Moc jsme si koncert užili a těšíme se na příští rok. Za uživatele i doprovod zdraví Mgr.Žaneta Slováčková, Domov Na Zámečku Rokytnice.
  • Měl jsem tu čest, jako doprovod kapely Trio plus z kraje Vysočina,  se zúčastnit Vašeho festivalu Nad oblaky, který se nám všem stal nezapomenutelným zážitkem. Chtěl bych Vám tímto poděkovat za skvěle zorganizovanou akci. Michal Kučera                          
  • Mluvila jsem s děvčaty, která navštívila koncert Nad oblaky. Moc se jim tam líbilo, atmosféra byla úžasná, místy se neubránily dojetí. Moc Vám děkujeme za tuto akci a za pozvání. Za zúčastněné z Domova Větrný mlýn Skalička Alena Benešová.
  • Chtěla bych Vám mnohokrát poděkovat za nádherný večer, 2. ročník se vydařil. Hodně jsme se radovali, tleskali ale i plakali. Blahopřejeme Vám i celému organizačnímu týmu a všem účinkujícím. Pevně věříme, že se Vám podaří i další festivaly. Eva Dvořáková a kolektiv Sdružení Šance Olomouc.
  • Dovolte, abych Vám jménem zaměstnanců Charity Olomouc poděkovala za možnost účastnit se 12. října 2011 v olomoucké Redutě finálového koncertu pro handicapované talenty Nad oblaky aneb Každý může být hvězdou. Byl to pro nás všechny mimořádný zážitek, atmosféra celého večera byla velice příjemná, moderování kultivované a hlavně výstupy jednotlivých účastníků byly doslova dech beroucí. Přejeme Vašemu festivalu úspěšné trvání a těšíme se, bude-li možnost, opět napřesrok! S pozdravem a přáním mnoha úspěchů Kristýna Náglová, Charita Olomouc.

 
Patroni
Monika Absolonová
Monika Absolonová - foto
"Patronkou jsem se stala, protože se mi líbí ten nápad! Jsem pro to, aby šanci zazpívat si dostal každý... Takže se na Vás všechny moc těším:)"
Monika Žídková
Monika Židková - foto
"Jsem velice ráda, že mohu podpořit tak úžasný projekt, jako je festival Nad oblaky, a osobně se do něj zapojit. Je moc prima dát šanci…"
Kurt Gebauer
Kurt Gebauer - foto
"Nad oblaky je nápad, který se rozjel do nádherné tradice. Od těch, kteří měli smůlu v loterii života, ale kdo ji nemá, všichni bychom chtěli…"
Alan Bastien
Alan Bastien - foto
"Je mi ctí být patronem tohoto festivalu, protože ačkoliv si všichni zasloužíme stejnou šanci, chodí to v životě bohužel jinak."
Kateřina Kornová - kmotra festivalu
Kateřina Kornová - foto
„Líbí se mi podstata festivalu. Když neuspěji teď, můžu na sobě pracovat a díky mimořádné píli vyniknout nad ostatními třeba příště. Nejsou tady žádné hranice.“