Tiskové zprávy

Pondělní Apetýt ČR Ostrava 10. 10. nabídne povídání o festivalu

Hosty pondělního pořadu Apetýt na vlnách Českého rozhlasu Ostrava 107,3 FM budou ředitelka festivalu a pořádající organizace ProMancus, o.p.s. Simona Součková a loňský čestný host - mimořádně talentovaný Radek Žalud.

Řeč bude nejen o přípravách finálového koncertu celostátní přehlídky Nad oblaky aneb Každý může být hvězdou, ale i o životních zkušenostech, muzikálních začátcích i úspěších nevidomého Radka. Pořad se vysílá v pondělí 10. října 2011 od 15.00 do 16.00 hodin.

Patroni
Monika Absolonová
Monika Absolonová - foto
"Patronkou jsem se stala, protože se mi líbí ten nápad! Jsem pro to, aby šanci zazpívat si dostal každý... Takže se na Vás všechny moc těším:)"
Monika Žídková
Monika Židková - foto
"Jsem velice ráda, že mohu podpořit tak úžasný projekt, jako je festival Nad oblaky, a osobně se do něj zapojit. Je moc prima dát šanci…"
Kurt Gebauer
Kurt Gebauer - foto
"Nad oblaky je nápad, který se rozjel do nádherné tradice. Od těch, kteří měli smůlu v loterii života, ale kdo ji nemá, všichni bychom chtěli…"
Alan Bastien
Alan Bastien - foto
"Je mi ctí být patronem tohoto festivalu, protože ačkoliv si všichni zasloužíme stejnou šanci, chodí to v životě bohužel jinak."
Kateřina Kornová - kmotra festivalu
Kateřina Kornová - foto
„Líbí se mi podstata festivalu. Když neuspěji teď, můžu na sobě pracovat a díky mimořádné píli vyniknout nad ostatními třeba příště. Nejsou tady žádné hranice.“