Tiskové zprávy

Živě v České televizi o přípravách finále

Přípravy festivalu Nad oblaky aneb Každý může být hvězdou vrcholí. Zajímavosti ze zákulisí celostátní přehlídky se dozvíte ve čtvrtek a v pátek ve vysílání České televize.

Ve čtvrtek 6. října bude hostem Dobrého rána v České televizi ředitelka organizace ProMancus o.p.s. Simona Součková, která pořádá festival Nad oblaky aneb Každý může být hvězdou. Dozvíte se zajímavosti o přípravách druhého ročníku této celostátní pěvecké přehlídky pro handicapované talenty.  O den později v pátek 7. října přijal pozvání do pořadu Sama doma loňský čestný host festivalu nevidomý Radek Žalud, který sklidil bouřlivé ovace. Diváci se mohou těšit na nádherné písničky, Radek totiž zazpívá ve studiu živě. Více podrobností o jeho dojmech z prvního ročníku si můžete přečíst na našem webu: www.nadoblaky.cz v sekci tiskové zprávy.

 

 


Patroni
Monika Absolonová
Monika Absolonová - foto
"Patronkou jsem se stala, protože se mi líbí ten nápad! Jsem pro to, aby šanci zazpívat si dostal každý... Takže se na Vás všechny moc těším:)"
Monika Žídková
Monika Židková - foto
"Jsem velice ráda, že mohu podpořit tak úžasný projekt, jako je festival Nad oblaky, a osobně se do něj zapojit. Je moc prima dát šanci…"
Kurt Gebauer
Kurt Gebauer - foto
"Nad oblaky je nápad, který se rozjel do nádherné tradice. Od těch, kteří měli smůlu v loterii života, ale kdo ji nemá, všichni bychom chtěli…"
Alan Bastien
Alan Bastien - foto
"Je mi ctí být patronem tohoto festivalu, protože ačkoliv si všichni zasloužíme stejnou šanci, chodí to v životě bohužel jinak."
Kateřina Kornová - kmotra festivalu
Kateřina Kornová - foto
„Líbí se mi podstata festivalu. Když neuspěji teď, můžu na sobě pracovat a díky mimořádné píli vyniknout nad ostatními třeba příště. Nejsou tady žádné hranice.“