Tiskové zprávy

Alan Bastien o festivalu

Za sebe Vám chci poděkovat za skvělou atmosféru, kterou jste všem účinkujícím vytvořili! Jsem si jist, že pro mnohé z nich byl tento večer ─ a napořád už zůstane ─ neopakovatelným zážitkem! Pro mě osobně takovým večerem byl a já jsem velmi rád, že jsem mohl ─ a doufám, že budu mít možnost i nadále ─ být součástí tohoto projektu!

Ahoj všichni!

Za sebe Vám chci poděkovat za skvělou atmosféru, kterou jste všem účinkujícím vytvořili! Jsem si jist, že pro mnohé z nich byl tento večer ─ a napořád už zůstane ─ neopakovatelným zážitkem! Pro mě osobně takovým večerem byl a já jsem velmi rád, že jsem mohl ─ a doufám, že budu mít možnost i nadále ─ být součástí tohoto projektu!

Snad mi teď prominete, ale tahle slova budou ─ a věřím, že i za Vás všechny ─ patřit jen a pouze ředitelce festivalu ─ paní Simoně Součkové: „JSI SKVĚLÁ! DÍKY!“

Všem přeji „KRÁSNÉ VÁNOCE, ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK“ a s některými z Vás možná opět ……. Ahoj na 2. ročníku!!! Přeji všem hezký život!

Váš Alan


Patroni
Monika Absolonová
Monika Absolonová - foto
"Patronkou jsem se stala, protože se mi líbí ten nápad! Jsem pro to, aby šanci zazpívat si dostal každý... Takže se na Vás všechny moc těším:)"
Monika Žídková
Monika Židková - foto
"Jsem velice ráda, že mohu podpořit tak úžasný projekt, jako je festival Nad oblaky, a osobně se do něj zapojit. Je moc prima dát šanci…"
Kurt Gebauer
Kurt Gebauer - foto
"Nad oblaky je nápad, který se rozjel do nádherné tradice. Od těch, kteří měli smůlu v loterii života, ale kdo ji nemá, všichni bychom chtěli…"
Alan Bastien
Alan Bastien - foto
"Je mi ctí být patronem tohoto festivalu, protože ačkoliv si všichni zasloužíme stejnou šanci, chodí to v životě bohužel jinak."
Kateřina Kornová - kmotra festivalu
Kateřina Kornová - foto
„Líbí se mi podstata festivalu. Když neuspěji teď, můžu na sobě pracovat a díky mimořádné píli vyniknout nad ostatními třeba příště. Nejsou tady žádné hranice.“