Tiskové zprávy

Zpěv v kombinaci s akrobatickými prvky dostal diváky do varu

Zatímco ona zpívala, on shodil košili a metal kolem ní přemety. Oba působili jako profesionální šoumeni, za což sklidili obrovský potlesk.

Zpěv v kombinaci s akrobatickými prvky dostal diváky do varu

7. 9. 2018/ S otevřenou pusou koukalo publikum na vystoupení Kateřiny Gavlasové, která ostatně překvapuje každý rok. Dívka se zbytky zraku si na pódium přivedla podobně postiženého kamaráda Jana Nováka. Duo nazvali Ahoj babi. Zatímco ona zpívala, on shodil košili a metal kolem ní přemety. Oba působili jako profesionální šoumeni, za což sklidili obrovský potlesk.

"Nechodíme spolu, jsme jen přátelé. On má svoji holku a já přítele. Dali jsme se dohromady na škole. Nejdříve mi lezl na nervy, pak jsme se zpřátelili. "Učím se akrobatické kousky sám venku na trávníku. Jedním okem vidím tak na metr a půl, druhým na tři metry. To mi stačí," říká student druhého ročníku obchodní akademie Novák.

Kateřina, která je nyní v maturitním ročníku tvrdí, že by chtěla pokračovat na vyšší odborné škole sociální práce. "Můj přítel je z Plzně a tak plánuji, že se odstěhuji za ním. Je introvert, proto se mnou na festival nejel," podotýká Gavlasová, která pochází z Hranic na Moravě.

Její táta Aleš už dříve prozradil, že na dceři obdivuje, jak je samostatná. Sama cestuje po republice, sama jezdí po sportovních kláních a vozí spoustu medailí. Věřím tomu, že až dostuduje a začne pracovat, bez potíží zvládne sama bydlet a postarat se o sebe,“ poznamenal táta.

 

 


Patroni
Monika Absolonová
Monika Absolonová - foto
"Patronkou jsem se stala, protože se mi líbí ten nápad! Jsem pro to, aby šanci zazpívat si dostal každý... Takže se na Vás všechny moc těším:)"
Monika Žídková
Monika Židková - foto
"Jsem velice ráda, že mohu podpořit tak úžasný projekt, jako je festival Nad oblaky, a osobně se do něj zapojit. Je moc prima dát šanci…"
Kurt Gebauer
Kurt Gebauer - foto
"Nad oblaky je nápad, který se rozjel do nádherné tradice. Od těch, kteří měli smůlu v loterii života, ale kdo ji nemá, všichni bychom chtěli…"
Alan Bastien
Alan Bastien - foto
"Je mi ctí být patronem tohoto festivalu, protože ačkoliv si všichni zasloužíme stejnou šanci, chodí to v životě bohužel jinak."
Kateřina Kornová - kmotra festivalu
Kateřina Kornová - foto
„Líbí se mi podstata festivalu. Když neuspěji teď, můžu na sobě pracovat a díky mimořádné píli vyniknout nad ostatními třeba příště. Nejsou tady žádné hranice.“