Tiskové zprávy

9. ročník už 7. 9. 2018

Moravská filharmonie Olomouc bude hostit finalisty celostátní soutěže Nad oblaky.

 

Finálový koncert se  koná  7. 9. 2018 v Olomouci od 13.00 hodin

Místo: Moravská filharmonie Olomouc (Horní náměstí 424/23 – centrum města) - Sál Reduta. Budova je bezbariérová. Upozornění - na Horní náměstí je zákaz vjezdu. Vjezd je povolen jen vozům s označením pro ZTP (pouze pro vyložení a naložení). Ostatní vozy zaparkujte na okolních parkovištích. Po příjezdu se ihned registrujte u produkce: Lenka Slezáková, 731 154 209.

Harmonogram dne:

10.00 – 12.00 zvukové zkoušky

13.00 – 14.30  program 1.část

14.30 – 15.00 přestávka/ Mozartův sál – prohlídka výstavy

15.00 – 16.30  program 2. část


Patroni
Monika Absolonová
Monika Absolonová - foto
"Patronkou jsem se stala, protože se mi líbí ten nápad! Jsem pro to, aby šanci zazpívat si dostal každý... Takže se na Vás všechny moc těším:)"
Monika Žídková
Monika Židková - foto
"Jsem velice ráda, že mohu podpořit tak úžasný projekt, jako je festival Nad oblaky, a osobně se do něj zapojit. Je moc prima dát šanci…"
Kurt Gebauer
Kurt Gebauer - foto
"Nad oblaky je nápad, který se rozjel do nádherné tradice. Od těch, kteří měli smůlu v loterii života, ale kdo ji nemá, všichni bychom chtěli…"
Alan Bastien
Alan Bastien - foto
"Je mi ctí být patronem tohoto festivalu, protože ačkoliv si všichni zasloužíme stejnou šanci, chodí to v životě bohužel jinak."
Kateřina Kornová - kmotra festivalu
Kateřina Kornová - foto
„Líbí se mi podstata festivalu. Když neuspěji teď, můžu na sobě pracovat a díky mimořádné píli vyniknout nad ostatními třeba příště. Nejsou tady žádné hranice.“