Tiskové zprávy

Oslovení s nabídkou účasti

13. 2. 2017 Vážení a milí, dovolte, abych co nejsrdečněji pozvala všechny k účasti v celostátním multižánrovém festivalu, který se koná 19. září 2017 v Olomouci. Startuje už 8. ročník národní soutěže pro handicapované talenty Nad oblaky aneb Každý může být hvězdou za účasti čestné patronky a kmotry Kateřiny Kornové a dalších VIP osobností. Jaké nabízí festival kategorie? Čtěte podrobnosti.

1/ PĚVECKÁ ČÁST

Natočte písničku v délce max.5 minut a pošlete nejlépe ve formátu MP3 e-mailem. Přiložte přihlášku buď za jednotlivce nebo skupiny.

2/ HUDEBNÍ vystoupení NOVINKA

V případě, že nemáte zpěváka, natočte hudební ukázku a pošlete ve formátu MP3. Použijte přihlášku pro pěveckou soutěž a vepište hudbní sekce.

3/ VÝTVARNÁ ČÁST

Vernisáž zaslaných výtvarných děl se bude konat 19. září 2017 v prostorách Výstaviště Flora Olomouc.

Téma: libovolné, rozdělíme si sami podle tematiky. Materiál: papírové výkresy o velikosti A4, A3, omezeně A2

Prosím, neposílejte rámy se sklem! Přichází nám rozbité, i když je dobře zabalíte. Zaslané obrázky nevracíme zpět. Počet zaslaných výkresů: max. tři od jednoho autora

4/ VIDEO  – tři kategorie

  1. hraný film
  2. reportáž
  3. taneční video

Stopáž: cca 2 minuty, nosiče: videokamera, mobilní telefon. Preferujeme elektronické zaslání.

5/ SEKCE FOTO

FOTO – tři kategorie

  1. příroda
  2. zážitky
  3. portrét

Prosíme o zaslání maximálního počtu fotografií – 2 ks od jednoho autora.

Preferujeme elektronickou podobu, velikost minimálně 1 MG. Pokud budete zasílat vyvolané fotky, uvítáme velikost: 20 x 15 cm.

Nejzdařilejší fotografie budou k vidění na výstavě společně s výtvarnými díly. Preferujeme digitální formu, ale ve výjimečném případě můžete poslat vyvolaný snímek. Nejzdařilejší fotky tiskneme ve stejném formátu kvůli výstavě.

 

Přihlášky ke stažení jsou na úvodní straně těchto stránek. KAM SE HLÁSIT? Podmínkou pro zařazení do nejužšího výběru pro všechny kategorie je odeslání přihlášky a díla nejpozději do 30.  června buď elektronicky na produkce@nadoblaky.cz, nebo poštou na adresu ProMancus, o.p.s., P. O. Box 27, 702 27 Ostrava 2.

 


Patroni
Monika Absolonová
Monika Absolonová - foto
"Patronkou jsem se stala, protože se mi líbí ten nápad! Jsem pro to, aby šanci zazpívat si dostal každý... Takže se na Vás všechny moc těším:)"
Monika Žídková
Monika Židková - foto
"Jsem velice ráda, že mohu podpořit tak úžasný projekt, jako je festival Nad oblaky, a osobně se do něj zapojit. Je moc prima dát šanci…"
Kurt Gebauer
Kurt Gebauer - foto
"Nad oblaky je nápad, který se rozjel do nádherné tradice. Od těch, kteří měli smůlu v loterii života, ale kdo ji nemá, všichni bychom chtěli…"
Alan Bastien
Alan Bastien - foto
"Je mi ctí být patronem tohoto festivalu, protože ačkoliv si všichni zasloužíme stejnou šanci, chodí to v životě bohužel jinak."
Kateřina Kornová - kmotra festivalu
Kateřina Kornová - foto
„Líbí se mi podstata festivalu. Když neuspěji teď, můžu na sobě pracovat a díky mimořádné píli vyniknout nad ostatními třeba příště. Nejsou tady žádné hranice.“